Oferujemy drzwi, schody, balustrady, łazienki, wystroje szklane i drewniane . Do wszystkich prac podchodzimy z pasją i sercem aby uzyskać jak najlepszy efekt.

Drzwi szklane

 

 

Szkło to materiał dający szerokie możliwości dekoracyjne. Szklane drzwi wewnętrzne to rozwiązanie, które coraz częściej pojawia się w nowoczesnych aranżacjach pomieszczeń urządzonych w stylu minimalistycznym lub skandynawskim. Drzwi ze szkła doskonale doświetlają pomieszczenie i wprowadzają ciekawy klimat. Wykonane ze szkła hartowanego lub bezpiecznego drzwi są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Dostarczamy drzwi ze szkła przezroczystego lub matowego. Produkty mogą posiadać oryginalne elementy dekoracyjne i atrakcyjne nadruki. Oferujemy kilka rodzajów wewnętrznych drzwi szklanych: drzwi tradycyjnie rozwierane, przesuwne oraz dwuskrzydłowe.

Drzwi przesuwne – modny element aranżacji

Szklane drzwi przesuwne to funkcjonalne i estetyczne rozwiązanie, które optycznie zwiększy przestrzeń. Tego rodzaju drzwi sprawdzą się w każdym pomieszczeniu: w salonie, sypialni, a nawet kuchni. Wykorzystywane są również jako drzwi loftowe. Wyróżniamy dwa rodzaje drzwi przesuwnych: jedno- i dwuskrzydłowe. Drzwi mogą być naścienne lub chowane w ścianie. Wybór drzwi wewnętrznych oraz sposób ich montażu zależy przede wszystkim od efektu, jaki chcemy uzyskać oraz indywidualnych preferencji użytkowników. Niewątpliwą zaletą drzwi przesuwnych jest ich forma otwierania i zamykania, która pozwala na znaczną oszczędność miejsca w pomieszczeniu. Szklane drzwi to modny element nowoczesnej aranżacji mieszkań, biur oraz apartamentów.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Logo Vitroglass