Oferujemy drzwi, schody, balustrady, łazienki, wystroje szklane i drewniane . Do wszystkich prac podchodzimy z pasją i sercem aby uzyskać jak najlepszy efekt.

Drzwi przesuwne

Nowoczesne drzwi przesuwne to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto dysponuje niewielkim metrażem. Dzięki nim możliwa jest funkcjonalna i estetyczna aranżacja nawet najmniejszej przestrzeni z zachowaniem prywatności wszystkich domowników. Decydując się na to rozwiązanie, nie musimy się bowiem martwić o wygospodarowanie miejsca na otwieranie tradycyjnych skrzydeł. Takim sposobem każdy dostępny metr kwadratowy zostanie optymalnie wykorzystany. Drzwi przesuwne na szynach dodatkowo powiększają pomieszczenie.

Najpopularniejsze rodzaje drzwi przesuwnych

Nasi klienci najczęściej wybierają drzwi przesuwne wyposażone w szklany prześwit. Pozwala na kontrolowanie tego, co dzieje się za drzwiami, gdy są zamknięte. Ma to szczególnie duże znaczenie dla rodziców małych dzieci. Dodatkowo tego typu drzwi łatwo jest dopasować do pozostałych elementów pomieszczenia lub stylistyki całego domu czy mieszkania, ponieważ występują w naprawdę bogatej gamie kolorystycznej. Wyróżniamy dwa rodzaje drzwi przesuwnych: jedno- i dwuskrzydłowe. Drzwi mogą być naścienne lub chowane w ścianie.

Jeśli więc chcesz skutecznie, a jednocześnie dyskretnie i estetycznie oddzielić konkretne pomieszczenia w swoim domu powinieneś rozważyć zastosowanie drzwi przesuwnych, które szybko i sprawnie zamówisz w naszej firmie we Wrocławiu! Zapraszamy także, jeśli masz dodatkowe pytania, chętnie podzielimy się z Tobą naszą rozległą wiedzą fachową oraz wieloletnim doświadczeniem w branży.

Zachęcamy do odwiedzenia naszych społeczności: Facebook  i naszego instagrama.

Vitroglass logo
error: Content is protected !!