Oferujemy drzwi, schody, balustrady, łazienki, wystroje szklane i drewniane . Do wszystkich prac podchodzimy z pasją i sercem aby uzyskać jak najlepszy efekt.

Schody drewniane

Schody drewniane to jeden z najważniejszych elementów wystroju wnętrza każdego domu. Jeśli szukasz wysokiej jakości schodów drewnianych, które będą trwałe i estetyczne, firma Vitroglass jest dla Ciebie idealnym wyborem.

Jako doświadczony stolarz, nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu schodów drewnianych na indywidualne zamówienie. Nasze schody są wykonane z najlepszych gatunków drewna, co gwarantuje ich trwałość i odporność na uszkodzenia.

Nie tylko wykonujemy tradycyjne schody drewniane, ale także specjalizujemy się w projektowaniu i wykonywaniu nowoczesnych, designerskich rozwiązań. Nasza oferta jest bardzo szeroka, co pozwala nam na dostosowanie naszych schodów do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów.

Jeśli szukasz profesjonalnej i rzetelnej firmy, która zapewni Ci nie tylko najlepszej jakości schody drewniane, ale także kompleksową obsługę i doradztwo w każdym etapie realizacji, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego domu.

Wykonujemy wewnętrzne schody drewniane z najwyższej jakości drewna. Schody powinny być nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne i bezpieczne. Największą zaletą schodów drewnianych jest ich trwałość, urok oraz naturalność. Jest to surowiec, który wykorzystywany jest zarówno w aranżacji wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. W połączeniu ze szklaną balustradą balkonową, czy innymi elementami ze szkła stworzy oryginalną i ponadczasową aranżację. Drewno to naturalny budulec, w pełni bezpieczny dla użytkowników, a odpowiednia pielęgnacja pozwoli cieszyć się jego pięknem przez długie lata.

Schody półkowe

Specjalizujemy się w tworzeniu drewnianych schodów półkowych. Schody mocowane do ściany nośnej cieszą się coraz większą popularnością ze względu na liczne zalety takiego rozwiązania. Konstrukcja jest lekka i nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Doskonale sprawdzi się w mniejszych lub słabo oświetlonych pomieszczeniach. Dzięki szklanej barierce na schody nie tracą one swojego piękna, a jednocześnie zapewniają bezpieczeństwo użytkownikom. Montaż schodów półkowych nie jest łatwy, dlatego najlepiej powierzyć to zadanie profesjonalnej firmie.

Schody dywanowe

Zajmujemy się również wykonywaniem schodów dywanowych. Ten rodzaj schodów wewnętrznych doskonale sprawdzi się w minimalistycznych i modernistycznych pomieszczeniach. Schody wyglądają jak dywan ułożony na niewidocznych stopniach, dzięki czemu zawdzięczają swoją nazwę. Konstrukcja opiera się na stopniach i podstopniach, a całość montowana jest do podłogi, stropu, ścian oraz innych wsporników. Schody dywanowe mogą być wykonywane z wielu różnych gatunków drewna, ważne jest jednak, aby było ono wytrzymałe i odporne na duże obciążenia.
Zachęcamy do obejrzenia galerii, w której prezentujemy niektóre wykonane przez nas schody drewniane. Wierzymy, że zdjęcia te zachęcą Państwa do współpracy właśnie z nami.

Zachęcamy do odwiedzenia naszych społeczności: Facebook  i naszego instagrama.

Vitroglass logo

error: Content is protected !!