Oferujemy drzwi, schody, balustrady, łazienki, wystroje szklane i drewniane . Do wszystkich prac podchodzimy z pasją i sercem aby uzyskać jak najlepszy efekt.

Schody drewniane

Wykonujemy wewnętrzne schody drewniane z najwyższej jakości drewna. Schody powinny być nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne i bezpieczne. Największą zaletą schodów drewnianych jest ich trwałość, urok oraz naturalność. Jest to surowiec, który wykorzystywany jest zarówno w aranżacji wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. W połączeniu ze szklaną balustradą balkonową, czy innymi elementami ze szkła stworzy oryginalną i ponadczasową aranżację. Drewno to naturalny budulec, w pełni bezpieczny dla użytkowników, a odpowiednia pielęgnacja pozwoli cieszyć się jego pięknem przez długie lata.

Schody półkowe

Specjalizujemy się w tworzeniu drewnianych schodów półkowych. Schody mocowane do ściany nośnej cieszą się coraz większą popularnością ze względu na liczne zalety takiego rozwiązania. Konstrukcja jest lekka i nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Doskonale sprawdzi się w mniejszych lub słabo oświetlonych pomieszczeniach. Dzięki szklanej barierce na schody nie tracą one swojego piękna, a jednocześnie zapewniają bezpieczeństwo użytkownikom. Montaż schodów półkowych nie jest łatwy, dlatego najlepiej powierzyć to zadanie profesjonalnej firmie.

Schody dywanowe

Zajmujemy się również wykonywaniem schodów dywanowych. Ten rodzaj schodów wewnętrznych doskonale sprawdzi się w minimalistycznych i modernistycznych pomieszczeniach. Schody wyglądają jak dywan ułożony na niewidocznych stopniach, dzięki czemu zawdzięczają swoją nazwę. Konstrukcja opiera się na stopniach i podstopniach, a całość montowana jest do podłogi, stropu, ścian oraz innych wsporników. Schody dywanowe mogą być wykonywane z wielu różnych gatunków drewna, ważne jest jednak, aby było ono wytrzymałe i odporne na duże obciążenia.
Zachęcamy do obejrzenia galerii, w której prezentujemy niektóre wykonane przez nas schody drewniane. Wierzymy, że zdjęcia te zachęcą Państwa do współpracy właśnie z nami.

Zachęcamy do odwiedzenia naszych społeczności: Facebook  i naszego instagrama.

Vitroglass logo

error: Content is protected !!