Oferujemy drzwi, schody, balustrady, łazienki, wystroje szklane i drewniane . Do wszystkich prac podchodzimy z pasją i sercem aby uzyskać jak najlepszy efekt.

Balustrady schodowe

Klasyczne i nowoczesne balustrady schodowe stanowią niezbędne wyposażenie zarówno w domach prywatnych, wielorodzinnych obiektach mieszkalnych, jak i w przestrzeniach komercyjnych, z których korzysta każdego dnia wiele osób. Oferujemy balustrady wewnętrzne, które idealnie wpisują się zarówno w przestrzenie biurowców, galerii handlowych, jak i innych obiektów użyteczności publicznej. Nasze produkty codziennie dbają o bezpieczeństwo mieszkańców, pracowników oraz klientów budynków znajdujących się we wszystkich województwach naszego kraju.

Producent balustrad wewnętrznych

Firma VitroGlass ma wieloletnie doświadczenie w produkcji wysokiej jakości balustrad schodowych. Dysponujemy również rozległą wiedzą fachową, umiejętnościami oraz nowoczesnym parkiem technologicznym. To wszystko pozwala nam tworzyć produkty, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających kontrahentów. W każde powierzone nam zlecenie wkładamy maksimum zaangażowania oraz pasji, dzięki czemu tworzymy produkty unikatowe, niepowtarzalne i jednocześnie doskonale dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Nie boimy się wyzwań, dlatego sprawnie łączymy różne materiały tj. drewno, szkło i stal uzyskując w ten sposób nowatorskie efekty. Takie podejście sprawia również, że jesteśmy otwarci na sugestie i oryginalne pomysły zamawiających. Chętnie zmierzymy się z każdym kształtem i każdą formą balustrad, szczególnie że w naszym dorobku mamy już balustrady proste, kręcone, z drewna, szkła, metalu oraz różnorodnych połączeń tych materiałów.

W przypadku pytań lub zainteresowania naszą ofertą zachęcamy do kontaktu z naszym biurem we Wrocławiu pod numerem +48 609 145 523.

Vitroglass logo