Oferujemy drzwi, schody, balustrady, łazienki, wystroje szklane i drewniane . Do wszystkich prac podchodzimy z pasją i sercem aby uzyskać jak najlepszy efekt.

Balustrady schodowe

Klasyczne i nowoczesne balustrady schodowe stanowią niezbędne wyposażenie zarówno w domach prywatnych, wielorodzinnych obiektach mieszkalnych, jak i w przestrzeniach komercyjnych. Oferujemy balustrady wewnętrzne, które idealnie wpisują się zarówno w przestrzenie biurowców, galerii handlowych, jak i innych obiektów użyteczności publicznej. Nasze produkty codziennie dbają o bezpieczeństwo mieszkańców, pracowników oraz klientów budynków znajdujących się we wszystkich województwach naszego kraju.

Producent balustrad wewnętrznych

Firma VitroGlass ma wieloletnie doświadczenie w produkcji wysokiej jakości balustrad schodowych. Dysponujemy również rozległą wiedzą fachową, umiejętnościami oraz nowoczesnym parkiem technologicznym. To wszystko pozwala nam tworzyć produkty, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających kontrahentów. W każde powierzone nam zlecenie wkładamy maksimum zaangażowania oraz pasji, dzięki czemu tworzymy produkty unikatowe, niepowtarzalne i jednocześnie doskonale dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Nie boimy się wyzwań, dlatego sprawnie łączymy różne materiały tj. drewno, szkło i stal uzyskując w ten sposób nowatorskie efekty. Takie podejście sprawia również, że jesteśmy otwarci na sugestie i oryginalne pomysły zamawiających. Chętnie zmierzymy się z każdym kształtem i każdą formą balustrad, szczególnie że w naszym dorobku mamy już balustrady proste, kręcone, z drewna, szkła, metalu oraz różnorodnych połączeń tych materiałów.

W przypadku pytań lub zainteresowania naszą ofertą zachęcamy do kontaktu z naszym biurem we Wrocławiu pod numerem +48 609 145 523.

Barierki na schody – dlaczego są tak ważne?

Przez długi czas balustrady traktowane były jako dodatek do schodów, a nie ważny element ich konstrukcji. Na szczęście to podejście skutecznie się zmienia i aktualnie mawia się, że barierka jest równie ważna co same schody. Barierki na schody znacząco przyczyniają się do podniesienia bezpieczeństwa użytkowników oraz ochrony ich zdrowia i życia. Niejednokrotnie zapobiegają groźnym w skutkach upadkom, które w innym przypadku mogłyby skończyć się naprawdę poważnym uszczerbkiem na zdrowiu. Szczególnie jeśli uraz dotyczyłby osoby starszej lub małego dziecka.

Barierki schodowe stanowią również element dekoracyjny dzięki, któremu nawet najprostsze stopnie nabierają zupełnie innego wyrazu. Różnorodność materiałów, kształtów, kolorów oraz stylów, w jakich możemy wykonać balustrady, sprawia, że każdy inwestor znajdzie wśród nich te, która idealnie wpiszą się w jego indywidualne potrzeby, oczekiwania oraz możliwości. Nasza wiedza, doświadczenie oraz umiejętności praktyczne są do dyspozycji klientów, dzięki czemu dobór odpowiedniej barierki na schody nie nastręcza problemów.

Zachęcamy do odwiedzenia naszych społeczności: Facebook  i naszego instagrama.

Vitroglass logo

error: Content is protected !!