Oferujemy drzwi, schody, balustrady, łazienki, wystroje szklane i drewniane . Do wszystkich prac podchodzimy z pasją i sercem aby uzyskać jak najlepszy efekt.

Balustrady balkonowe

W naszym asortymencie znaleźć można zarówno balustrady balkonowe metalowe, jak i balustrady wykonane ze szkła. Balustrady stalowe charakteryzują się ponadprzeciętną trwałością i doskonałą odpornością na zmienne warunki atmosferyczne, o które w naszej szerokości geograficznej nietrudno. Mogą być stosowane zarówno w nieruchomościach prywatnych, jak i obiektach komercyjnych. W obu przypadkach zapewnią odpowiedni poziom bezpieczeństwa oraz estetykę i trwałość na lata.

Balustrady ze szkła najczęściej wykorzystywane są w miejscach użyteczności publicznej, takich jak biura, czy galerie handlowe. Coraz częściej jednak znajdują zastosowanie również w domach jednorodzinnych i mieszkaniach. Szkło to ponadczasowy materiał, który doskonale wpisuje się w eleganckie, minimalistyczne, tradycyjne oraz nowoczesne wnętrza. Doskonale pasuje również do stylów łączonych. Dostarczamy balustrady balkonowe oraz balustrady wewnętrzne z najwyższej jakości szkła bezpiecznego i hartowanego.

Balustrady wewnętrzne

Rolą balustrady jest zapewnienie bezpieczeństwa osobom korzystającym ze schodów. Szklane balustrady wewnętrzne mogą być wykonywane w pełni pod indywidualne preferencje Klienta. Mogą mieć oryginalne kształty, rozmiary i zdobienia, które będą pasowały do stylistyki danego pomieszczenia. Balustrady wewnętrzne mogą być przezroczyste, mleczne lub matowe. Szklane elementy w połączeniu z elementami drewnianymi i metalowymi stworzą solidną i stabilną konstrukcję, która z pewnością sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów.

Balustrady szklane – zalety

Bez względu na to, czy szukają Państwo balustrady balkonowej, czy balustrady wewnętrznej, szkło jest materiałem, który najlepiej sprawdzi się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Balustrady szklane są popularnym i efektownym elementem wykończeniowym do biur, mieszkań i obiektów użyteczności publicznej. Jest to doskonały wybór dla osób, które cenią komfort i ponadczasową elegancję. Szkło przepuszcza dużą ilość światła, przez co pomieszczenie zyskuje efekt przestronności. Ponadto jest łatwe do utrzymania w czystości.

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta balustrad oraz osłon balkonowych jest w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Jeśli więc poszukujesz bezpiecznych i trwałych rozwiązań, które dodatkowo zapewnią Ci maksimum prywatności bez względu na to, w jakim otoczeniu mieszkasz, zapraszamy Cię do zapoznania się z kompletną ofertą balustrad i osłon na balkon oferowanych przez naszą firmą. W przypadku pytań jesteśmy do dyspozycji! Zachęcamy do kontaktu naszym biurem we Wrocławiu.

Vitroglass logo