Oferujemy drzwi, schody, balustrady, łazienki, wystroje szklane i drewniane . Do wszystkich prac podchodzimy z pasją i sercem aby uzyskać jak najlepszy efekt.

Łazienki

Specjalizujemy się w wykonywaniu kabin prysznicowych i szklanych ścianek do łazienek. Nasze kabiny wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu wyróżniają się trwałością i wytrzymałością. Dbamy o to, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń pomieszczenia, nadając jej nowoczesny design. Kolor, wzór oraz kształt kabiny może być dostosowany do danej aranżacji oraz indywidualnych preferencji Klienta. Nasze kabiny prysznicowe pasują zarówno do klasycznych pomieszczeń, jak i wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym. Dostarczamy także lustra wykonane z najwyższej jakości szkła.

Ponadto – nie boimy się wyzwań! Po pierwsze – w sposób nowatorski do produkcji naszych łazienek wykorzystujemy różne materiały: drewno, stal i szkło. Dzięki temu nasze prace mają unikatowy charakter, są najlepszej jakości i wykonania. Po drugie – jesteśmy otwarci na wymagających Klientów! Po trzecie – chętnie podejmiemy nawet najtrudniejsze wyzwanie! Co najważniejsze, z pewnością zmierzymy się z każdym projektem i z każdym pomysłem. Po czwarte – tworzymy również nowoczesne najwyższej jakości aranżacje wnętrz. 

Zapraszamy do obejrzenia przykładowych realizacji firmy VitroGlass sp. z o.o.

W przypadku pytań lub zainteresowania naszą ofertą zachęcamy do kontaktu pod numerem +48 609 145 523.

Zachęcamy do odwiedzenia naszych społeczności: Facebook  i naszego instagrama.

Logo Vitroglass

Sprawdź nas również na  forach społecznościowych:

error: Content is protected !!