Oferujemy drzwi, schody, balustrady, łazienki, wystroje szklane i drewniane . Do wszystkich prac podchodzimy z pasją i sercem aby uzyskać jak najlepszy efekt.

Schody

Schody wewnętrzne

Posiadamy wiele lat doświadczenia w produkcji wysokiej jakości schodów szklanych i drewnianych. Przede wszystkim najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klienta. Dlatego też w każdą realizację wkładamy serce i maksimum zaangażowania. Innymi słowy nasze prace wykonujemy własnoręcznie, na zamówienie Klienta, przez co są one wyjątkowe i niepowtarzalne, dopasowane do potrzeb zamawiającego.

Ponadto – nie boimy się wyzwań! Po pierwsze – w sposób nowatorski do produkcji naszych schodów wykorzystujemy różne materiały: drewno, stal i szkło. Dzięki temu nasze prace mają unikatowy charakter, są najlepszej jakości i wykonania. Po drugie – jesteśmy otwarci na wymagających Klientów! Po trzecie – chętnie podejmiemy nawet najtrudniejsze wyzwanie! Co najważniejsze, z pewnością zmierzymy się z każdym kształtem i każdą formą schodów. Tymczasem w naszym dorobku znajdują się schody proste, kręcone, półkowe, wykonane z drewna, szkła lub metalu.

Zapraszamy do obejrzenia naszych przykładowych realizacji:
– schody szklane
– schody drewniane

W przypadku pytań lub zainteresowania naszą ofertą zachęcamy do kontaktu pod numerem +48 609 145 523.

Zachęcamy do odwiedzenia naszych społeczności: Facebook  i naszego instagrama.

Sprawdź nas również na  forach społecznościowych:

error: Content is protected !!