Oferujemy drzwi, schody, balustrady, łazienki, wystroje szklane i drewniane . Do wszystkich prac podchodzimy z pasją i sercem aby uzyskać jak najlepszy efekt.

Daszki szklane

Szklane daszki to funkcjonalne, nowoczesne i estetyczne rozwiązanie, które zapewnia doskonałą ochronę przed wiatrem, deszczem i śniegiem. Daszki szklane charakteryzują się także wysoką przepuszczalnością promieni słonecznych. Produkty znajdują zastosowanie zarówno w przestrzeni publicznej, jak i prywatnej. Wykorzystywane są m.in. do ochrony balkonu, wejścia do domu, wejścia do restauracji, czy przy bankomatach.

Specjalizujemy się w wykonywaniu zadaszeń szklanych dla Klientów indywidualnych, oraz firm. Konstrukcje są w pełni dostosowywane do indywidualnych wymagań Klientów. Ich lekkość oraz nowoczesny wygląd doskonale podkreśla walory modernistycznych budynków. Dostarczamy zadaszenia szklane ze szkła przezroczystego lub matowego. Wszystkie konstrukcje ze szkła znajdujące się w naszej ofercie charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz łatwością montażu.

W przypadku pytań lub zainteresowania naszą ofertą zachęcamy do kontaktu pod numerem +48 609 145 523.

Logo Vitroglass

Sprawdź nas również na  forach społecznościowych: