Oferujemy drzwi, schody, balustrady, łazienki, wystroje szklane i drewniane . Do wszystkich prac podchodzimy z pasją i sercem aby uzyskać jak najlepszy efekt.

Daszki szklane

Szklane daszki to funkcjonalne,  i estetyczne rozwiązanie, które zapewnia doskonałą ochronę przed wiatrem, deszczem i śniegiem. Daszki szklane charakteryzują się także wysoką przepuszczalnością promieni słonecznych. Produkty znajdują zastosowanie zarówno w przestrzeni publicznej, jak i prywatnej. Wykorzystywane są m.in. do ochrony balkonu, wejścia do domu, wejścia do restauracji, czy przy bankomatach.

Specjalizujemy się w wykonywaniu zadaszeń szklanych dla Klientów indywidualnych, oraz firm. Konstrukcje są w pełni dostosowywane do indywidualnych wymagań Klientów. Ich lekkość oraz nowoczesny wygląd doskonale podkreśla walory modernistycznych budynków. Dostarczamy zadaszenia szklane ze szkła przezroczystego lub matowego. Wszystkie konstrukcje ze szkła znajdujące się w naszej ofercie charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz łatwością montażu.

Ponadto – nie boimy się wyzwań! Po pierwsze – w sposób nowatorski do produkcji naszych daszków szklanych  wykorzystujemy różne materiały: drewno, stal i szkło. Dzięki temu nasze prace mają unikatowy charakter, są najlepszej jakości i wykonania. Po drugie – jesteśmy otwarci na wymagających Klientów! Po trzecie – chętnie podejmiemy nawet najtrudniejsze wyzwanie! Co najważniejsze, z pewnością zmierzymy się z każdym projektem i z każdym pomysłem. Po czwarte – tworzymy również nowoczesne najwyższej jakości aranżacje wnętrz. 

W przypadku pytań lub zainteresowania naszą ofertą zachęcamy do kontaktu pod numerem +48 609 145 523.

Zachęcamy do odwiedzenia naszych społeczności: Facebook  i naszego instagrama.

Logo Vitroglass

Sprawdź nas również na  forach społecznościowych:

error: Content is protected !!