Oferujemy drzwi, schody, balustrady, łazienki, wystroje szklane i drewniane . Do wszystkich prac podchodzimy z pasją i sercem aby uzyskać jak najlepszy efekt.

Panele ścienne

Panele ścienne to jeden z najpopularniejszych obecnie sposobów dekoracji ścian. Szeroka gama możliwości, jakie dają panele w aranżacji wnętrz, zwraca uwagę architektów i dekoratorów wnętrz. Panele ścienne stanowią doskonałą alternatywę dla farb, fototapet, czy tynków dekoracyjnych. Można je zastosować praktycznie wszędzie: kuchni, łazience, salonie oraz korytarzu. W przeciwieństwie do zwykłej boazerii montaż paneli ściennych jest stosunkowo łatwy, a ich umiejętne wykorzystanie dodaje pomieszczeniom charakteru i ponadczasowej elegancji. Panele mogą mieć różne formy, co daje wiele możliwości na stworzenie ciekawej aranżacji.

Drewniane panele ścienne

Dostarczamy drewniane panele ścienne z wysokiej jakości drewna. Oprócz niewątpliwych walorów estetycznych, panele z drewna posiadają szereg zalet, które doceniają osoby poszukujące komfortowych i funkcjonalnych rozwiązań. Produkty doskonale maskują wszelkie nierówności, czy przewody poprowadzone na ścianie. Panele są łatwe w czyszczeniu, dlatego są szczególnie polecane do takich pomieszczeń, jak kuchnia, czy przedpokój. Ponadto mogą działać jak izolacja termiczna i dźwiękowa w przypadku cienkich ścian. Dzięki panelom drewnianym można w szybki i prosty sposób odmienić każde pomieszczenie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii, w której prezentujemy nasze panele ścienne. Jeśli mają Państwo pytania odnośnie oferty, zachęcamy także do kontaktu z nami.

Zachęcamy do odwiedzenia naszych społeczności: Facebook  i naszego instagrama.

Vitroglass logo

error: Content is protected !!