Oferujemy drzwi, schody, balustrady, łazienki, wystroje szklane i drewniane . Do wszystkich prac podchodzimy z pasją i sercem aby uzyskać jak najlepszy efekt.

Drzwi loftowe

Popularny styl industrialny wywodzi się z USA, gdzie w latach pięćdziesiątych pojawiła się paląca potrzeba szybkiego zagospodarowania opuszczonych fabryk. Jak widać to, co kiedyś było koniecznością, współcześnie awansowało do rangi pożądanego stylu wnętrzarskiego kojarzącego się z wolnością.

Nowoczesne drzwi loftowe doskonale wpisują się industrialną stylistykę. Niezależnie czy mamy do czynienia z zagospodarowaniem realnej przestrzeni poprzemysłowej, czy tylko korzystamy z odpowiednich elementów, by nadać taki styl pomieszczeniom w domu lub mieszkaniu. Drzwi tego typu wykonane są najczęściej z wykorzystaniem znacznych ilości wysokiej jakości stali z dodatkiem elementów szklanych. Dzięki którym cała konstrukcja staje się znacznie lżejsza.

W naszym asortymencie znaleźć można tego typu drzwi w wersji jednoskrzydłowej oraz dwuskrzydłowej. Jeśli zaś chodzi o system przesuwny, to oferujemy zarówno tradycyjne rozwiązania, jak i takie z ukrytym systemem jezdnym. Warto również dodać, że drzwi stalowe mogą służyć również jako efektowne ścianki działowe rozgraniczające znaczną przestrzeń.

Drzwi do loftów i mieszkań

Drzwi stalowe oferowane przez naszą firmę charakteryzują się ponadprzeciętną estetyką oraz wysokim stopniem funkcjonalności. Dzięki temu drzwi do loftów można z powodzeniem zastosować w różnorodnych aranżacjach wnętrz. Jeśli zainteresowała Cię nasza propozycja i rozważasz zamontowanie tego typu drzwi w swojej nieruchomości, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem we Wrocławiu! Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wspólnie wybierzemy optymalne rozwiązania!

Zachęcamy do odwiedzenia naszych społeczności: Facebook  i naszego instagrama.

Vitroglass logo
error: Content is protected !!